Vážení obchodní přátelé,

   jakožto autorizovaný distributor produktů značky CLASSIC v ČR, jsme  pro Vás připravili kompletní on-line nabídku těchto poduktů. Dále jako doplňující sortiment jsme pro Vás do naší ON-LINE nabídky zahrnuli také zboží s tímto motoristickým sortimentem úzce související. A to i oleje a maziva od jiných výrobců, různá aditiva, chemické a technické přípravky, abychom splňili veškeré Vaše možné požadavky, týkající se této problematiky.

                              

           

                    

                     

 Dovolte nám, abychom Vám představili společnost Christian Lühmann GmbH & Co. KG, a značku "CLASSIC". 

 

   Christian Lühmann GmbH & Co. KG (Lühmann KG) je expandující  rodinný podnik, který působí na německém trhu s minerálními oleji od roku 1882,  kdy byl založen Christianem Lühmannem. Lühmann KG podniká v klasických obchodních oblastech , jako je prodej kvalitních maziv pod vlastní značkou CLASSIC, dále vyrábí i oleje pro další významné značky jakož i pro koncového zákazníka. Christian Lühmann provozuje také velkoobchod s aromáty a palivy.V oblasti maziv může tato společnost díky modernímu plnícímu zařízení  a velkému skladu bezproblémově vyplnit přání všech zákazníků a to i individuální přání. Produkty jsou vyráběny ze surovin od předních německých dodavatelů a vždy nabízejí co nejvýhodnější poměr kvalita cena.

 

  K Lühmann Gruppe patří také Lühmann Tankstellen GmbH & Co. KG (Tankstellen KG) – čerpací stanice – jako 100% dceřiná společnost Lühmann KG. Oba podniky mají své sídlo v srdci Dolního Saska ve městě Hoya / Wesser (položeném mezi městy Bremen a Hannover). Obchod s čerpacími stanicemi má u Lühmann Gruppe více jak 50-ti letou tradici. Dnes zahrnuje síť čerpacích stanic CLASSIC okolo 80 poboček v oblasti severního Německa, které se rozprostírají od dánských hranic až do širokého okolí Osnabrücku a Hannoveru. Počet čerpacích stanic CLASSIC stále roste.

Síť čerpacích stanic Classic v Německu  

 

Dále je 100% dceřinou společností firmy Lühmann KG také firma Bernburger Mineralölvertrieb Lühmann GmbH & Co. KG (BMV) , která sídlí v Neundorfu, v srdci spolkové země Sasko-Anhaltsko, leží uprostřed oblasti, která je odbytištěm BMV. Vedle rozsáhlého obchodování s konečnými spotřebovateli, kterým firma dodává topné oleje a motorovou naftu a intenzivní obchodní činnosti s mazivy značky CLASSIC, provozuje BMV od roku 2007 také přepravu kusových zásilek.

 

Taktéž ve společnosti Autohaus Grünhagen GmbH & Co. KG (Grünhagen) má Lühmann většinový podíl.


  Je to tradiční a stále se rozvíjející podnik. Pro tuto společnost je tradice také povinnost. V posledních letech intenzivně investovali do nových technologií a to především s ohledem na ekologii.

    

 

CLASSIC se již po druhé v řadě stal na základě ankety odborného časopisu „TANKSTELLE“ – čerpací stanice – NEJLEPŠÍM OBCHODNÍKEM S MINERÁLNÍMI OLEJI V NĚMECKU. 

 

Tento podnik je držitelem certifikátu „ZERTIFIKAT DIN EN ISO 9001:2000“.

 

  Firma Lühmann vždy byla symbolem poctivých podnikatelských aktivit,  to dokazuje již 129 let v náročném podnikatelském prostředí v Německu. Dnes rozšiřuje své podnikatelské aktivity do nových spolkových zemí a také do České republiky a na  Slovensko.

 

Děkuji za pozornost. 

 

 S přátelským pozdravem/ Mit freundlichen Grüßen

 

Pavel Kabele

PK-oil.cz


DomůDomů

 

Hledat

Košík  

prázdný